Op zoek naar werk?
Schrijf je bij ons in!

Meld je hier aan

Wij gaan zorgvuldig om met je persoonsgegevens. Bij het aanmelden ga je akkoord met onze gebruikersvoorwaarden.

Ons team staat voor je klaar

Arno Bloedjes
Intercedent
arno@wijkom.nl

Luciana Dias Cardoso
Intercedent
luciana@wijkom.nl

Natalie Kloes
Accountmanager
natalie@wijkom.nl

Andrea Martins Oliviera
Intercedent
andrea@wijkom.nl

Rene Mulder
Directeur
rene@wijkom.nl

Erik Nooij
HR-Controller
erik.nooij@wijkom.nl

Selina Scheeres
Administratiemedewerker & Intercedent
selina@wijkom.nl

Danielle Slager
Administratief medewerker
danielle@wijkom.nl

Caroliene Wessels
Marketing & communicatiemedewerker
caroliene@wijkom.nl

Kom gerust langs bij ons kantoor

Wij maken graag persoonlijk kennis om je zo goed mogelijk te helpen.

of bel ons op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur: 0251-247312

Groot regionaal netwerk van relevante mensen
Een zintuig voor kwaliteit en talent
We kennen de markt en de regelgeving
Altijd op zoek naar de perfecte match