Op zoek naar werk?
Schrijf je bij ons in!

Meld je hier aan

Wij gaan zorgvuldig om met je persoonsgegevens. Bij het aanmelden ga je akkoord met onze gebruikersvoorwaarden.

Ons team staat voor je klaar

Arno Bloedjes
Intercedent
arno@wijkom.nl

Kelly Bijnen
Intercedent
kelly@wijkom.nl

Natalie Kloes
Accountmanager
natalie@wijkom.nl

Selina Scheeres
Administratiemedewerker & Intercedent
selina@wijkom.nl

Erik Nooij
HR-Controller
erik.nooij@wijkom.nl

Caroliene Wessels
Marketing & communicatiemedewerker
caroliene@wijkom.nl

Rene Mulder
Directeur
rene@wijkom.nl

Yentl Dirks
Jr. HR Support Medewerkster
yentl@wijkom.nl

Kom gerust langs bij ons kantoor

Wij maken graag persoonlijk kennis om je zo goed mogelijk te helpen.

of bel ons op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur: 0251-247312

Groot regionaal netwerk van relevante mensen
Een zintuig voor kwaliteit en talent
We kennen de markt en de regelgeving
Altijd op zoek naar de perfecte match