Onze vestigingen

Hoofdkantoor Beverwijk

Baanstraat 32
1942 CJ Beverwijk

+31(0)251-247312 (Tel)
+31(0)251-245357 (Fax)
info@wijkom.nl

Postadres:
Postbus 257
1940 AG Beverwijk

 

Vestiging Amsterdam

Rokin 114
1012 LB Amsterdam

+31(0)20-3417463 (Tel)
info@wijkom.nl

Postadres:
Postbus 257
1940 AG Beverwijk

Vestiging Capelle aan den IJssel

Kanaalweg 33-35 kantoorruimte 1.14
2903 LR Capelle aan den IJssel

+31(0)10-268 10 53 (Tel)
info@wijkom.nl

Postadres:
Postbus 257
1940 AG Beverwijk

 

Vestiging Breda

Hoeksteen 18a
4815 PR Breda

+31(0)76-2050810 (Tel)
info@wijkom.nl

Postadres:
Postbus 257
1940 AG Beverwijk

Route naar ons kantoor Bereken mijn route naar Beverwijk,  Capelle aan den IJssel, Amsterdam of Breda

Ons team staat voor u klaar

Arno Bloedjes
Intercedent
arno@wijkom.nl

Danique Zwart
Intercedent
danique@wijkom.nl

Kelly Bijnen
Intercedent
kelly@wijkom.nl

Natalie Kloes
Accountmanager
natalie@wijkom.nl

Walter van Kuilenburg
Vestigingsmanager
walter@wijkom.nl

Mandy Kloos
Medewerker financiële administratie
mandy@wijkom.nl

Selina Scheeres
Medewerker personeels- en salarisadministratie
selina@wijkom.nl

Erik Nooij
HR-Controller
erik.nooij@wijkom.nl

Caroliene Wessels
Marketing- & communicatiemedewerker
caroliene@wijkom.nl

Merel Martens
HR-medewerker
merel@wijkom.nl

Rene Mulder
Directeur
rene@wijkom.nl

Kom gerust langs bij ons kantoor

Wij maken graag persoonlijk kennis om je zo goed mogelijk te helpen.

of bel ons op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur: 0251-247312

Groot regionaal netwerk van relevante mensen
Een zintuig voor kwaliteit en talent
We kennen de markt en de regelgeving
Altijd op zoek naar de perfecte match