Szukasz personelu?

Umieść swoją ofertę pracy!

Umieść swoją ofertę pracy, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe!

Poznaj naszych pracowników

Arno Bloedjes
Konsultant
arno@wijkom.nl

Danique Zwart
Konsultant
danique@wijkom.nl

Kelly Bijnen
Konsultant
kelly@wijkom.nl

Natalie Kloes
Kierownik konta
natalie@wijkom.nl

Walter van Kuilenburg
Kierownik oddziału
walter@wijkom.nl

Mandy Kloos
Administracja finansowa
mandy@wijkom.nl

Selina Scheeres
Pracownik administracyjny
selina@wijkom.nl

Erik Nooij
Kontroler HR
erik.nooij@wijkom.nl

Caroliene Wessels
Pracownik ds. marketingu i komunikacji
caroliene@wijkom.nl

Merel Martens
Pracownik HR
merel@wijkom.nl

Rene Mulder
Dyrektor
rene@wijkom.nl